گسترش اعتصاب های کارگران پروژ ه ای در پتروشیمی ها

  • اردیبهشت ۲, ۱۴۰۲
  • دیدگاه غیر فعال شده است
کارگران پروژه ای

اعتصاب کارگران سایپا آذربایجان

کارگران شرکت قطعه سایپا آذربایجان در اعتراض به وضعیت معیشتی و افزایش کم حقوق نسبت به تورم دست از کار کشیدند.
کارگران  این  کارخانه  اعلام کرده‌اند تا دستیابی به مطالبات خود خود به اعتراض خود ادامه خواهند داد.
شرکت سایپا آذربایجان تولید کننده قطعات خودرو است و توانسته است روند رو به پیشرفت را در این سال‌ها طی کند. شرکت سایپا آذربایجان با ادغام دو شرکت صانع و صنایع نساجی ایران و پس از بررسی‌ها و سنجش‌های تخصصی و مهندسی، سرانجام با تصمیم شرکت مگاموتور در مهرماه سال ۱۳۹۲ ادغام شد و تحت عنوان سایپا آذربایجان به فعالیت خود ادامه داد.
گسترش اعتصاب کارگران پروژه ای در پتروشیمی ها

به دنبال اعتصاب کارگران پروژه ای در هفته گذشته ، از روز شنبه دوم اردیبهشت ماه کارگران پروژ ه ای شرکت کیان صنعت در پتروشیمی گچساران ،کارگران فولاد آلیاژی در یزد، کارگران شرکت اکسیر صنعت آبادان، کارگران سایت 3 درپترو پالایش کنگان
، کارگران پتروشیمی سلمان فارسی در ماهشهر ،  شرکت سازه پاد پتروشیمی بوشهر ،کارگران پتروشیمی صدف درفاز ۲ عسلویه،  کارگران کیان عسلویه ،نیروهای هخامنش نوروزی و زردادخانه یزد، کارگران پتروشیمی آپادانا در عسلویه، کارگران پتروشیمی لردگان، کارگران در پتروشیمی کرمان، کارگران پتروشیمی در بندر جاسک نیز به کارگران اعتصابی پیوسته اند. مطالبات مطرح شده توسط کارگران افزایش حقوق ۷۹ درصدی و کاهش ساعات کار از ۱۰ ساعت به ۸ ساعت و اجرای 20 روز کار 10 روز استراحت است .

قبلی «
بعدی »
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: