داوود رضوی دچار خونریزی گوارشی شده است

  • بهمن ۱۹, ۱۴۰۱
  • دیدگاه غیر فعال شده است
داوود رضوی

داوود رضوی دچار خونریزی گوارشی شده است. سندیکای کارگران شرکت واحد خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط این کارگر زندانی و رسیدگی فوری پزشکی به نامبرده می‌باشد.

داود رضوی، کارگر زندانی، دچار خونریزی گوارشی شده است. بر اساس نظر پزشک زندان جهت انجام معاینات بیشتر، خانواده‌ی داود رضوی به پزشکی قانونی شهر ری مراجعه و نامه را به زندان تهران بزرگ تحویل داده‌اند. طبق درخواست پزشکی قانونی ایشان باید جهت بررسی بیشتر به متخصص گوارش ارجاع داده شوند. در حال حاضر خانواده این کارگر زندانی به دنبال مراجعه به پزشک معالج گوارش، وقت انجام آندوسکوپی و کولونوسکوپی برای او گرفته اند و منتظر تایید زندان و اقدام آنها جهت اعزام داود رضوی می باشند. خانواده‌ی وی نگران سلامتی و بلاتکلیفی این فعال کارگری می‌باشند.

داود رضوی، عضو هیات‌مدیره سندیکای کارگران شرکت واحد، که ۵ مهر ماه ۱۴۰۱ بازداشت شده است، هم چنان بلاتکلیف در زندان تهران بزرگ نگهداری می‌شود و با وجود انتقال پرونده ایشان به شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب، هنوز کیفرخواستی برای او صادر نشده و بازداشت موقت او نیز در دو ماه اخیر به ایشان ابلاغ نگردیده است.

در مراجعه خانواده رضوی به دادگاه انقلاب با درخواست مرخصی جهت انجام مراحل درمان نیز موافقت نشد و اعلام کردند به دنبال نامه‌ی زندان، روند کارهای درمانی پیگیری خواهد شد.

سندیکای کارگران شرکت واحد ضمن ابراز نگرانی از وضعیت داود رضوی، خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط این کارگر زندانی و رسیدگی فوری پزشکی به نامبرده می‌باشد.

کارگر زندانی آزاد باید‌ گردد!
زندانی سیاسی آزاد باید گردد!

چاره کارگران وحدت و تشکل

سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه
۱۸ بهمن ۱۴۰۱

قبلی «
بعدی »
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: