آبان خونین ادامه دارد!

  • آبان ۲۴, ۱۴۰۱
  • دیدگاه غیر فعال شده است
اعتراضات کارگری

 

کارگران و زحمتکشان، مردم شریف و آزادی‌خواه؛
جنبش اعتراضی و سراسری کارگران و زحمتکشان و فرودستان در آبان ۹۸ که برای رهایی از فقر و نداری، برای داشتن رفاه و آسایش و آزادی به خیابان ها آمده بودند به خاک و خون کشیده شد.
سرکوبگران نظام ستم و استثمار تصور کردن که با کشتن، زندانی کردن و ترور مبارزین راه رهایی از ستم، این‌مبارزه سرکوب خواهد شد.
اما تاریخ خلاف آن را نشان داده است.
با به قتل رساندن ژینا امینی و شروع مجدد اعتراضات سراسری، دختران و پسران نشان دادند که با ترور و به اسارت گرفتن مبارزین ، خللی در راه رهایی ایجاد نخواهد شد.

سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه از فراخوان آبان حمایت می کند چرا که خود بخشی از آبان می باشد.
ما هم به مانند تمام مبارزین راه رهایی از ستم و استثمار، به نیروی خود باور داریم، به نیروی میلیونی مردم متحد ، به نیروی کارگران و زحمتکشان متشکل.

باور داریم مردم مبارز که برای رهایی از ستم و استثمار جسورانه و فداکارانه در میدان نبرد حضور دارند، تنها با اتکاه به نیروی خود راه رهایی را خواهند پیمود.

آبان ۱۴۰۱، آبان ۹۸ را با خود دارد. آبان به خون‌ کشیده شدن ستم دیده گان، آبان، نان و کار و آزادی را.

آبان ۹۸ و آبان ۱۴۰۱ یک مسیر را خواهد پیمود، مسیر رهایی از هر نوع ستم، تبعیض و نابرابری، مسیر رهایی از زن ستیزی و دفن مرد سالاری، مسیر برابری زنان و مردان در تمامی شئونات اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و در یک کلام مسیر دفن هر گونه ستم جنسی، ملی، و رهایی نیروی کار و زحمت از استثمار و توحش نظام سرمایه داری.

فراخوان ۲۴،۲۵،۲۶ آبان، فراخوان تمام انسانهایی است که در راه رهایی قدم بر می دارند.
سندیکای کارگران نیشکر هفت‌تپه با شعار زن زندگی آزادی ، نان کار آزادی، از فراخوان عمومی آبان اعلام پشتیبانی می کند و لازم است که همگی ما در راه رهایی قدم برداریم و با سر دادن شعار ،زندانی سیاسی آزاد باید گردد توان خود را برای آزاد کردن همرزمان اسیر شده را به نمایش بگذاریم.

زن زندگی آزادی، نان کار آزادی

سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه
سه شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱

قبلی «
بعدی »
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: