جان شهابی و سعیدی درخطر است

  • مرداد ۵, ۱۴۰۱
  • دیدگاه غیر فعال شده است


سی و چهارمین روز اعتصاب غذا حسن سعیدی و بی خبری از وضعیت سلامت رضا شهابی بعد از پایان اعتصاب غذا.

حسن سعیدی از اعضای شناخته شده سندیکای کارگران شرکت واحد امروز چهارم مرداد سی وچهارمین روز اعتصاب غذایش را در بند ۲۰۹ زندان اوین میگذراند و از نظر جسمانی شرایط خوبی ندارد .

آقای سعیدی بعد از هفته ها ممنوع الملاقات بودن دیروز با خانواده اش در محوطه زندان ملاقاتی حضوری انجام داد و اعلام کردند تا در مرحله بلاتکلیفی قرار دارد به اعتصاب غذا ادامه خواهند داد .
این فعال سندیکایی در اثر اعتصاب غذا وزن زیادی از دست داده و دچار ضعف شدید جسمانی شده است و شرایط خوبی ندارد وادامه اعتصاب غذا میتواند برایش خطرات جانی داشته باشد . درهمین زمینه #رضا شهابی از اعضای زندانی هیئت مدیره سندیکا کارگران شرکت واحد ، با توجه به اینکه دیروز سوم مرداد ماه در ملاقات حضوری با خانواده اش در چهل ودومین روز اعتصاب غذا به اعتصابش پایان داد.
اما متاسفانه دچار شرایط بسیار بد جسمانی گردیده ، بطوری که نصف وزن بدنش را ازدست داده و دچار ضعف شدید و عدم توانایی در ایستادن شده و قرار بود امروز چهارم مرداد تلفنی خانواده اش را از وضعیت شرایط جسمانی خود مطلع کند که مشخصا به ایشان اجازه تلفن نداده اند که خانواده ایشان بسیار نگران هستند .
آقای شهابی قبل از اعتصاب هم به دلیل جراحی های مهره های کمر وگردن و اعتصاب غذاهای طولانی مدت در زندان های قبلی دچار بیماری فشار خون و بیماری قند شده اند و خارج از زندان هم دائما تحت درمان بودند به همین لحاظ اصلا شرایط خوبی از نظر جسمانی ندارند و باید فورا به یکی از بیمارستان های خارج از زندان منتقل گردند .

سندیکای کارگران شرکت واحد ضمن محکوم کردن رفتارهای غیر انسانی با این کارگران حق طلب و حق خواه ، خواستار رسیدگی پزشکی فوری و آزادی این دوفعال سندیکایی و تمامی معلمان در بند میباشد.

قبلی «
بعدی »
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: