بی‌خبری از شرایط و سلامت جوانمیر مرادی

  • دی ۱۶, ۱۳۹۹
  • دیدگاه غیر فعال شده است

فوزیه خالصی

امروز 16دی ماه 3 روز از دستگیری این فعال کارگری توسط نیرو های لباس شخصی اطلاعات سپاه میگذره
و تا حالا هیچ خبری از وی نداریم ودر کجا و یا کدام اداره اطلاعات هستن ما بیخبریم.
امروز هم مثل روزهای قبل پیگیر شویم نا اینکه ظاهرا بین اطلاعات سپاه 113و114 کرمانشاه بازداشت‌ شده و انجا ست . من همسر جوانمیر این حق رو دارم که دنبال ایشان که بیگناه بازداشتش کردن باشم و این حق قانونی من است.
امروز صبح دم در اطلاعات اقای بازجو پیغام فرستاده و من رو تهدید به بازداشت میکنه
و به گفته خودش به خدا قسم حکم بازداشتش فوزیه خالصی حاضر ه و اگر هر گونه خبری یا مطلبی و یا مصاحبه ی با هر رسانی در این مورد داشته باشه بلافاصله اونهم بازداشتش میکنیم و میاریمش تو.

نه به زندان،.
نه به شکنجه ،
نه به ازار و اذیت خانواده های زندانیان


جوانمیر مرادی را بخاطر دفاع از حق انسانیت دفاع ازحق کودکان و نابرابری و بی عدالتی .. حکومت ها ، دستگیر کرده اند کودکانی که در این دنیای بیرحم نه سرپناهی نه غذایی برای خوردن و نه اینده ای برای انها وجود داره و جان و سلامت آنها همیشه و همه جا در خطر است دفاع میکنه .

دفاع از کارگرانی که برای دستمزد خود می‌جنگند دستمزدی که دولت تعیین کرده صدها بار زیر خط فقر بوده و هست تازه همان رو هم به کارگر نمیدن اگر هم کارگر خواهان همان بخور و نمیر رو طلب کنه یا زندان یا شلاق یا جریمه. که با همان پرونده سازی که عادت کردن به گفته خودشان اقدام علیه نظام جمهوری اسلامی به جای حق گارگر،،دفاع از کولبرانی که برای یک لقمه نان جان خودشان رو سپر میکنن فقط و فقط برای لقمه نانی ، دفاع از زنانی که در خفه خون کامل هستند و همیشه مورد ظلم و بی‌عدالتی حاکمان بوده و هستن .

جای انسانهایی که از انسانیت دفاع می‌کنند زندان نیست.
جای کارگر زندان، شکنجه، شلاق نیست.
جای دزدان ، قاتلین و جنایتکار ان و تجاوزگران و در زندان باید باشند نه کارگر.

قبلی «
بعدی »
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: