بیانیه ی مشترک حمایت از تجمع اعتراضی ٧ بهمن ماه بازنشستگان

  • بهمن ۵, ۱۳۹۸
  • دیدگاه غیر فعال شده است

ما بازنشستگان راه سخت و پر فراز و نشیبی را طی نموده ایم ، 13 سال است که به دنبال اجرای قانونی هستیم که تصویب شده ولی با هزاران ترفند دروغ و فریب از اجرای ان سر باز زده و حتی سعی میکنند که با تغییراتی در بندهای آن ،ضرب و زورش را بگیرند و نهایتا هم با وقاحت تمام اعلام کنند که
“امسال بودجه نداریم تا سال بعد!”

ما بازنشستگان اما در اینسوی صف ،خوشبختانه به وحدت و همنظری بیشتری دست یافته و دستهایمان صمیمانه به هم گره خورده تاقویتر از قبل به سوی برابری و رفاه و محو تبعیضها قدم بر داریم.

درد مشترک همه ی ما، تحمیل فقر و نابرابریست ،تحمیل بیماری و نگرانی است،تحمیل تورم و نا امیدی از آینده فرزندانمان است و از سوی صاحبان قدرت، برای حل این مصائب نیزحق اعتراض و تشکل نداریم!

هر آینه سکوت ما بازنشستگان مُهر تاییدی است بر عملکرد نا مسئولانی که بجز حرافی و تریبون داری و منفعت طلبی جناحی بر باور دیگری نیستند.

ما امضا کنندگان، منسجم و متحدتر از قبل در تجمع 7 بهمن حضور خواهیم داشت و همصدا برمطالبات پایه ای و مشترکمان پافشاری کرده تا به مقصود و حق و حقوق واقعی خود برسیم.
مجلسیان و دولتیان بدانند که اینروزها، زیر ذره بین تک تک بازنشستگان بوده و چاره ی کار ما تدوین بودجه ای برای اجرای کامل همسانسازی،بیمه رایگان و برگشت همه ی بدهی های دولت به صندوقهای بازنشستگی است.
‼️نمیتوانید و حق ندارید فقر و محرومیت را به ما تحمیل کنید

دوشنبه ٧ بهمن ماه ٩٨ ساعت ۱۰ صبح
مقابل مجلس

1- گروه بازنشستگان تامین اجتماعی
2-گروه اتحاد بازنشستگان
3-شورای بازنشستگان ایران
4-جمعی از بازنشستگان فولاد
5-اتحاد بازنشستگان ایران
6-انجمن کارگران برق و فلزکار کرمانشاه
7-گروه 19 اسفند
8-گروه پایپینگ و اکیپ پروژه ای آذربایجان
9-چالش صنفی معلمان ایران

قبلی «
بعدی »
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: